Hoe werkt het?

Vanaf 19 oktober veilen we elke week drie ingelijste, gesigneerde piëzografieën (kwalitatieve afdrukken van originele tekeningen). Eén van George Kooymans (A3-formaat) en twee van de gehele band Golden Earring (A2-formaat en A3-formaat). In het veilingoverzicht zie je alle producten die geveild worden.

Bod uitbrengen

Je kunt een bod uitbrengen op de items die op dat moment geveild worden. Door op de button 'bieden' onder het betreffende item te klikken, kom je op een pagina waar je een bod uit kunt brengen. Op deze pagina is meer informatie te vinden.

Verificatie
Als je een bod uitbrengt, vragen we enkele persoonlijke gegevens. Dit doen we om nepbiedingen te voorkomen. Na de bieding ontvang je een verificatiemail die je moet bevestigen. Zonder verificatie is jouw bod niet geldig.

Minimum startprijs
Voor alle producten geldt een minimum startprijs. Deze prijs moet je minimaal bieden om mee te kunnen doen aan de veiling. Nadat dit startbod uitgebracht is, zie je wat het minimale bedrag is om te overbieden. Deze bedragen kunnen per product of dienst verschillen.

Veiling gewonnen
Win jij de veiling? Dan ontvang je een e-mail. In deze e-mail staat een link om af te rekenen via iDeal. Vervolgens willen we de piëzografie graag persoonlijk aan je overhandigen. Hierbij zijn twee opties: je kunt langskomen op ons kantoor in Den Haag of de tekenaar John van Ierland komt persoonlijk bij je langs om jouw piëzografie te overhandigen. Bij jouw aankoop ontvang je ook een boekje met een echtheidscertificaat.

Voorwaarden

De voorwaarden rondom de veiling zijn hier te vinden. We raden je aan om deze voorwaarden van tevoren door te lezen.

Meer informatie

Is jouw vraag niet beantwoord? Neem contact met ons op: info@alsveiling.nl

Logo Stichting ALS Nederland

Opbrengst veiling

De opbrengst van de veiling is bestemd voor het werk van Stichting ALS Nederland. De Stichting financieert wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van ALS en de aanverwante ziekten PSMA en PLS. Ook financieren we projecten die de kwaliteit van zorg en leven van patiënten en hun naasten verbeteren. Daarnaast zetten we ons in om de naamsbekendheid van de ziekte ALS om zo meer steun en begrip voor patiënten en hun naasten te creëren.

als.nl