Welkom bij de veiling

Een getekende ode aan George Kooymans
en Golden Earring

Bied mee

Begin februari 2021 werd bekend dat George Kooymans, de gitarist van de bekende band Golden Earring, de ziekte ALS heeft. Optreden is voor George niet meer mogelijk waarop de band besloot in zijn geheel te stoppen. Deze veiling is een ode aan de Haagse rockband die wereldwijde bekendheid verwierf. In drie weken tijd worden negen afdrukken van tekeningen van George Kooymans en de band geveild die door de gehele band zijn gesigneerd. En dat is bijzonder, want het is maar liefst zestien jaar geleden dat de band iets gezamenlijk heeft gesigneerd. De opbrengst van deze veiling komt ten goede aan onderzoek naar de oorzaak en behandeling van de dodelijke zenuw/spierziekte ALS waar George door getroffen is. Bied mee. Geen tijd te verliezen.