4 Golden Earring schilderijen gemaakt door Johan Pluister

Huidig bod: €12.500,- Anoniem
Minimale volgende bod: €12.750,- Bied

Deze kavel loopt af op 15-02-2026 om 16:00 uur

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Biedingen
€12500.00 Anoniem 26-01-2026 11:22:49

Johan Pluister, beter bekend als JP ART, is een Nederlandse kunstenaar die de afgelopen jaren een geheel eigen stijl heeft ontwikkeld: 3D Pixel Art. Zijn portretten worden opgebouwd uit duizenden afzonderlijke 3D-geprinte pixels in meerdere kleuren en hoogtes. Elke pixel wordt met de hand geplaatst, waardoor een uniek reliëf ontstaat met een bijzonder effect van licht, schaduw en diepte.Wanneer je de veiling wint, win je de set van 4 schilderijen. De schilderijen hebben elk een afmeting van 125 x 125 cm. 

De kunstwerken zijn niet alleen visueel indrukwekkend, maar vertellen ook een verhaal. Van dichtbij zie je de structuur en de techniek, terwijl je van een afstand het volledige portret ervaart. Het proces is intensief en vraagt veel tijd en precisie, maar juist dat maakt elk werk een unieke, handgemaakte creatie.

Met deze speciale serie van Golden Earring wil Johan, samen met Stichting ALS Nederland, bijdragen aan meer aandacht en steun voor onderzoek naar ALS. Kunst kan verbinden, raken en activeren — en precies dat is het doel van deze samenwerking: impact maken met kunst.

Aangeboden door:
Johan Pluister
Huidig bod: €12.500,-
Minimale volgende bod: €12.750,-
Plaats hier uw bod