Veiling Gesloten

BALR tas gesigneerd door Demy de Zeeuw

Winnend bod: €75,-
Gesloten

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Een mooie tas van hoogwaardige kwaliteit van het luxe lifestyle-merk BALR. De tas is gesigneerd door Demy de Zeeuw, oud-voetballer en medeoprichter en eigenaar van BALR. Nieuwprijs: 230 EUR (Bol.com)

Aangeboden door:
Stichting ALS Nederland
Winnend bod: €75,-