Veiling Gesloten

BALR T-shirt gesigneerd door Demy de Zeeuw

Winnend bod: €25,-
Gesloten

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Een T-shirt van het luxe lifestyle-merk BALR (maat M). Het shirt is gesigneerd door Demy de Zeeuw, oud-voetballer en medeoprichter en eigenaar van BALR.

Aangeboden door:
Stichting ALS Nederland
Winnend bod: €25,-