ALS Veilingweek – Sport

Wielrenshirt van wielrenner Alberto Contador, door hemzelf gesigneerd

Winnend bod: €100,-
Gesloten
Gesloten

Golfen op de De Koninklijke Haagsche Golf & Country Club met directeur Gorrit-Jan Blonk

Gesloten
Gesloten

BALR tas gesigneerd door Demy de Zeeuw

Winnend bod: €75,-
Gesloten
Gesloten

BALR T-shirt gesigneerd door Demy de Zeeuw

Winnend bod: €25,-
Gesloten
Gesloten