Veiling Gesloten

Olieverf op doek, grootte 40 x 50 cm, zonder lijst

Gesloten

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Dit zeegezicht is geschilderd door Jos van den Biggelaar. Hij was huisschilder van beroep en zijn grote liefhebberijen waren muziek en schilderkunst. Beide heeft hij veel beoefend en met het kunstschilderen heeft hij veel moois nagelaten.

Hij schilderde graag in de 17e -eeuwse techniek en vond het mooi om dit helemaal uit te pluizen. Omdat hij ook graag zijn kennis deelde heeft hij ook een hele tijd lesgegeven bij een schilderclub.

In 2010 is Jos overleden aan ALS maar tot het laatst heeft hij geschilderd. Omdat het verfijnde werk op den duur niet meer lukte omdat zijn handen niet meer meewerkten heeft hij steeds zijn techniek aangepast zodat het nog wel lukte.

Aangeboden door:
Maria van den Biggelaar
Gesloten